Mourinho do të largojë Smalling dhe Jones!

Jose Mourinho do të shkundë gjatë verës mbrojtjen e Manchester United ku pritet të shes Chris Smalling dhe Phil Jones, raporton Daily Mirror.

Jose Mourinho nuk është bindur aspak nga këta dy lojtarë dhe të dielën gjatë humbjes 1-0 ndaj Newcastle United dyshja e mbrojtjes dështoi për të impresionuar portugezin.

Reparti defenziv pritet të jetë pika ku do të investojë më shumë Manchester United pasi problemet më të mëdha janë shfaqur në këtë repart.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here