Nëse Mourinho qëndron tek Manchester United atëherë Ronaldo nuk vjen!

Nëse Jose Mourinho nënshkruan një kontratë të re me Manchester United atëherë kjo gjë do të shuante çdo shpresë që Cristiano Ronaldo të mund të vinte tek Manchester United, raporton Le10Sport.

Ronaldo duket i pakënaqur në Madrid dhe mund të largohet gjatë verës nëse nuk i ofrohet një kontratë e re.

Por Ronaldo nuk do të bënte një rikthim në Old Trafford nëse trajner do të jetë akoma Jose Mourinho pasi që ai nuk do të jetë nën urdhërat e portugezit ku ka dështuar për dy sezone gjatë kohës që drejtonte Real Madridin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here