Barcelona po vëzhgon Diop!

Barcelona i është bashkuar listës së klubeve në këtë sezon për kapitenin e Toulouse Issa Diop, raporton Mundo Deportivo.

Diop për momentin nuk po shihet nga Barcelona si një kandidat potencial për ta blerë por po vëzhgohet me kujdes si një lojtar për të ardhmen e klubit blaugrana.

Skuadrat tjera të interesuara janë Tottenham, Arsenal, Real Madrid dhe Inter, të cilat po e vëzhgojnë nga afër kapitenin e skuadrës franceze.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here