Duel Ballkanik në Torino: Mandzukic dhe Pjanic zihen për rivënjen anësore (VIDEO)

Juventus nuk arriti të fitojë mbrëm kundër Tottenham dhe pakënaqsia ishte e dukshme edhe te lojtarët.

Kështu për një rivënie anësore erdhi deri te konflikti mes Mandzukic dhe Pjanic.

Mandzukic u nis ta rikthejë topin në lojë, por edhe Pjanic deshironte ta bënte të njejtën por ishte i ngadalshëm dhe kështu erdhën edhe sharjet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here