Formacionet zyrtare Real Madrid dhe PSG!

Real Madridi dhe Paris Sain-Germaini zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve.

Dy skuadrat e fuqishme evropiane do të paraqiten para tifozëve në Santiago Bernabeu për të matur forcat mes lojtarëve më të mirë që i kanë në dispozicion.

Të dy klubet kanë në pronësi lojtarë në vlerë prej 1.6 miliard euro, prandaj nuk ka dyshime për cilësinë e tyre dhe lojën fantastike që zhvillojnë.

Dy trajnerët, Zinedine Zidane dhe Unai Emery, tashmë i kanë gati taktikat e tyre për këtë superduel të shumëpritur nga tifozët e futbollit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here