Milan planifikon transferimin e Herreras!

Skuadra nga Serie A, AC Milan po planifikon që gjatë verës tja “rrëmbejë” Manchester Unitedit një lojtar nga gjiri i saj ku bëhet fjalë për futbollistin Ander Herrera, raporton TuttoSport.

Raportimet tregojnë se lojtari mund të lihet i lirë në qoftë se Manchester United i ofrohet një ofertë prej 30 milionë eurosh, shumë e cila vështirë se mund të jipet nga skuadra milaneze.

Ander Herrera kohëve të fundit është në hije tek skuadra e Manchester United dhe ky interesim duket i mirëseardhur për futbollistin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here