Futbollistët e Milanit stërviten në restorant (FOTO)

Gjiganti italian Milan sonte do të luajë si mysafir kundër Ludogoretz, në kuadër të Europa League.

Trajneri Gattuso ia ka ndaluar logejtarëve që të dalin jashtë hotelit dhe kështu lojtarët stërvitjen e fundit para ndeshjes e kanë kryer në restoran.

Gattuso pas darkës ka kërkuar që tavolinat dhe karriket të largohen që lojtarët e tij të stërviten.

Kjo me të vërtetë është një vendim jo i zakonshëm i trajnerit të Milanit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here