Real Madrid i gatshëm ta shesë Asensio

Real Madrid është i gatshëm ta shesë talentin Marco Asensio.

Sipas “Mundo Deporitvo”, Madrilenët janë të gatshëm ta shesin Asensio për ta transferuar Eden Hazard.

Chelsea, Arsenal dhe Liverpool kanë treguar interesim për 22 vjeçarin, por në Madrid nuk kanë dashur që ta shesin talentin e tyre.

Në rast se Hazard do të transferohet në Madrid, spanjolli do të duhet të largohet nga Reali.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here