Barcelona arrinë deri te 3 pikët e reja (VIDEO)

Sot u luajt ndeshja në kuadër të gjiros së 24. ndërmjet Eibar dhe Barcelonës.

Katalanasit i pret ndeshje e vështirë të martën kundër Chelesa, por sot arritën të marrin 3 pikët e reja kundër Eibar.

Goli i parë u shënua në minutën 16. Pas pasimit fantastik nga Messi, Suarez me gjakftohtësi arriti ta mposht portjerin e Eibar për 0-1. Golin e fundit të ndeshjes e shënoi Jordi Alba në minutën e 89 për ta vulosur fitoren e Barcelonës 0-2.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here