Under dhe Perotti vazhdojnë serinë e mirë të Romës në Udine! (VIDEO)

Në ndeshjen e sotme të gjiros së 25. të Serie A u luajt ndeshja e parë në Udine, ku Roma si mysafire arrit ta mposhtë Udinesen.

Në pjesën e parë dominuan mysafirët, por rrjetat ngelën të paprekura. Në pjesën e dytë Roma vazhdoi me presingun dhe në minutën e 70 Under shënoi për epërsinë e Romës. Perotti pas minutës së 90 shënoi për rezultatin definitiv prej 0-2.

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here