Menaxheri i Conte-s: Antonio nuk len asgjë të pambaruar

Duket se Chelsea dhe Antonio Conte po kalojnë në një periudhë me turbulenca, por kohëve të fundit janë shuar zërat për largimin e tij.

Megjithatë mediat italiane bëjnë të ditur se Conte mund të marrë stolin e përfaqsueses së Italisë.

Megjithatë menaxheri i Contes, i ka dhënë fund zërave për rikthimin e klientit të tij në Itali.

“Conte ka eksperiencë, tani preferon punë të përditshme në klub. E shoh atë edhe vitin e ardhshëm te Chelsea, sepse kontrata e tij zgjat edhe një vit e gjysmë, kurse ai nuk dëshiron që ti lë gjërat pambaruar”, ka deklaruar menaxheri.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here