Mourinho largon Pogban nga lista e skuadrës?

Vazhdojnë zërat për problemet ndërmjet Mourinhos dhe Pogbas.

Pogba nuk është në listën e skuadrës për ndeshjen e FA Cup kundër Huddersfield.

Para disa ditësh “The Special One” demantoi zërat rreth problemeve ndërmjet tij dhe Pogba, por tani ai nuk është në listën e skuadrës. Klubi ka bërë të ditur se  Pogba do të mungojë për shkak se është i sëmurë.

Në vend të Pogba, do të jetë Ethan Hamilton i cili do të debutojë për herë të parë me “Djajtë e Kuq”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here