I vdes i biri, por ai vazhdon të qëndrojë në lojë, por në fund shpërthen në lot! (FOTO)

 Portjeri Al Ahmed nga Iraku ka përjetuar një dramë të vërtetë, kur të enjten atij i vdes i biri, kurse ai të premten ka luajtur ndeshjen me skuadrën e tij. 

Ahmed ka shtrenguar dhëmbët dhe nuk i ka njoftuar lojtarët për lajmin e hidhur, por në fundin e ndeshjes ka shpërthyer në lot.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here