Real Madrid ofron 100 milion paund dhe Bale për Hazard

Skuadra e Realit është e gatshme të ofrojë 100 milionë paund dhe Gareth Bale për ta transferuar Hazardin në Santiago Bernabeo.

Belgu është në shënejstrën e Madrilenëve si përforcimi kryesorë për sulmin e tyre, kurse ai ende nuk e ka rinovuar kontratën me Chelsea.

“Los Blancos” janë të gatshëm që të ofrojnë edhe Bale për Hazard dhe një shumë të madhe parash.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here