Tottenham po shqyrton mundësinë e një blerjeje të dyfishtë tek Watford!

Tottenham po bën gati një ofertë prej 50 milionë funtash për dy lojtarët e skuadrës së Watford për Richarlison dhe  Abdoulaye Doucourre, raporton The Sun.

Bossi i Tottenham Hotspurs dëshiron që të shtojë përkrahjen në fushë për yllin e skuadrës Harry Kane dhe drejtuesit e klubit janë mahnitur nga paraqitjet e brazilianit në Premier League.

Doucoure akoma nuk ka rinovuar kontratën me Watford dhe për Tottenham do të ishte një ndihmë e madhe në mesfushë dhe njëkohësisht do të blihej relativisht për një çmim të ulët së bashku me Richarlison do të ishin një ndihmë e madhe për londinezët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here