Asensio ka oferta nga Anglia!

Chelsea, Liverpool dhe Arsenal janë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të talentuar të Real Madrid, Marco Asensio, raporton Diario Gol.

22 vjeçari është bërë temë kryesore në bisedimet për transferimet e verës, përderisa spanjolli është duke luftuar fortë që të sigurojë një vend titullari tek skuadra e Zinedine Zidane.

Marco Asensio po shkëlqen me Real Madrid ku ndeshjen e mbrëmshme shënoi dy gola në fitore 3-5 ndaj Real Betis.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here