Real Madrid po përgatitë një superofertë për De Bruyne!

Presidenti i Real Madridit po përgatit një ofertë të çmendur prej 200 milionë eurosh për të marrë belgun e Manchester City Kevin De Bruyne, raporton Don Balon.

Mesfushori i Manchester City ka shkëlqyer këtë sezon duke e udhëhequr klubin e tij në vend të parë plot 16 pikë para vendit të dytë.

Dhe derisa Real Madrid nuk ka asnjëherë mungesë të talenteve, Florentino Perez është i dëshpëruar që të blejë një prej mesfushorëve më të mirë në botë dhe për këtë gjë është i gatshëm të ofrojë një shumë të çmendur parash.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here