Formacionet zyrtare të sfidës Bayern Munchen-Besiktas!

Janë bërë publike edhe formacionet me të cilat do të fillojnë ndeshjen e Champions League skuadrat e Bayern Munchen dhe Besiktas.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here