Hazard i “lumtur” tek Chelsea!

Eden Hazard ka deklaruar se është i lumtur tek Chelsea dhe se nuk është menduar për të ardhmen pavarësisht lidhjeve që po i bëhen me Real Madrid.

Belgu po shihet si një ndër objektivat kryesorë që do të ketë Real Madrid gjatë verës pasi në këtë sezon madrilenët janë në garë vetëm për Champions League pasi La Liga duket shumë larg dhe në Copa Del Rey janë skualifikuar.

Ndërsa Hazard ka deklaruar se ka edhe dy vjet kontratë me Chelsean dhe se ai bashkë me familjen e tij po ndihen të lumtur në Londër dhe nuk kanë ndonjë arsye që të largohen.

Hazard shtoi gjithashtu se të ardhmen nuk mund ta dijë askush.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here