Manchester United shënjestron De Vrij!

Lazio ka konfirmuar se Stefan De Vrij do të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni pasi që ka dështuar të nënshkruajë një kontratë të re.

Drejtori sportiv i Lazios Igli Tare ka deklaruar se janë hedhur poshtë të gjitha bisedimet dhe do ti ndajnë rrugët me futbollistin këtë verë.

Përfaqësuesi i kombëtares holandeze ka shumë skuadra që duan ta blejnë por më favoritet duken Manchester United dhe Liverpool.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here