Tottenham po përgatit një ofertë të re për Zaha!

Tottenham Hotspurs do të bëjë një ofertë me qëllim që të firmosë me sulmuesin e Crystal  Palace Wifried Zaha, raporton The Mirror.

Spurs kanë një kohë të gjatë që kanë shfaqur interesim për lojtarin e kombëtares angleze dhe do të mundohen që ta bindin skuadrën fqinje të tyre që ta lënë lojtarin të transferohet.

Megjithatë Tottenham nuk është e vetme në këtë garë pasi që edhe Chelsea dhe Manchester City janë të interesuara për sulmuesin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here