United i kthehen lojtarët e lënduar për ndeshjen ndaj Sevillas!

Trajneri portugez Jose Mourinho ka marrë dy lajme të shkëlqyeshme para ndeshjes së nesërme kundër Sevillas

Manchester United të mërkurën mbrëma do të ketë një ndeshje shumë të vështirë përballë Sevillas Champions League.

Por 1 ditë para kësaj supersfide për “Djajtë e Kuq” janë rikthyer në stërvitje Zlatan Ibrahimoviç dhe Paul Pogba që vuanin nga dëmtimet.

Të dy janë stërvitur sot dhe pritet të jenë gati për ndeshjen e nesërme me skuadrën spanjolle.

Sevilla dhe Manchester United do të takohen nesër në Sanchez Pizjuan prej orës 20:45.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here