Liverpool e interesuar për Navas!

Liverpool ka shfaqur interesim për të nënshkruar me portierin aktual të Real Madrid, Keylor Navas, raporton Diaro Gol.

Raportimet thonë se kostarikani kurrë nuk ka qenë i preferuari i Florentino Perez dhe për këtë shkak Real Madrid po shpreson që të firmosë me David De Gean ose me Thibaut Courtois.

Të Kuqtë” janë të interesuar që të firmosin me 31 vjeçarin por janë në gjendje të ofrojnë vetëm 20 milionë euro gjë që është shumë poshtë pritshmërive të Los Blancos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here