Agjenti i Pogba dëshiron largimin e francezit nga Manchester United!

Mino Raiola është duke bërë lëvizje dhe po mundohet që ta largojë Paul Pogba nga skuadra e Manchester United, sipas Sport Illustrated.

Pogba nuk ka pasur marrëdhënie të mira me trajnerin Jose Mourinho javëve të fundit dhe Raiola po shqyrton të gjitha mundësitë për të larguar futbollistin e tij nga kjo skuadër.

Ylli francez u la në stol edhe mbrëmjen e së mërkurës në ndeshjen ndaj SevillasChampions League gjë që bërë që spekulimet të rriten akoma më shumë për një largim të mundshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here