Leno do të zëvëndësojë Reinan te Napoli!

Bernd Leno po përflitet shumë si zëvëndësuesi potencial i portierit të Napolit Pepe Reina, deklaron Mundo Deportivo.

25 vjeçari ka një kontratë aktuale me Bayer Leverkusen që skadon më 2020, kurse Reina do të mbetet pa kontratë gjatë kësaj vere dhe mesa duket nuk e ka në plan që të rinovojë kontratën.

E ardhmja e Reinas mbetet e paditur se a do të transferohet tek ndonjë skuadër tjetër apo do të penzionohet pasi spanjolli ka mbushur plot 35 vite.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here