Lewandowski paralajmëron largimin nga Bayerni?

A është ky paralajmërim i Lewandowskit se do të largohet nga Bayern Munchen? 

Gazetari me renome, Mateusz Borek, erdhi i pari deri te informacioni i cili më vonë u konfirmua nga Lewandowski dhe menaxheri i tij Kuharski. Ata i kanë dhënë fund bashkëpunimit të tyre.

Ky veprim i futbollistit polak është komentuar si paralajmërim për largimin e ti nga Bayerni. Lewandowski është lidhur me disa klube si PSG, Barcelona, por më së shumti  me Real Madridin.

Karim Benzema nuk është më ai i vjetri dhe në Madrid nuk e dëshirojnë më atë.

Mateusz Borek bënë të ditur se menaxheri i ri i Lewandowskit do të jetë ndonjë menaxher me emër të madh.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here