Skuadrat franceze e duan Benzema!

Sulmuesi i Real Madrid është bërë objektiv për katër skuadra të Ligue 1, raporton Le10Sport nëpërmjet AS.

Lyon, Paris Saint Germain, Marseille dhe Monaco janë që të gjitha të interesuara për 30 vjeçarin dhe duke shikuar situatën në Santiago Bernabeu edhe vetë francezi po dëshiron një largim nga La Liga.

Situata e Karim Benzema tek Real Madrid është e palakmueshme pasi francezi tani nuk ka as përkrahjen e fansave që e vërshëllejnë për shkak të mungesës së golave dhe oferta të tilla për francezin mesa duket janë pritur gjatë dhe nuk do ti refuzojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here