Icardi në Paris: „Sheikët“ gati 110 milionë euro

PSG janë në kërkim të një sulmuesi klasi, për ta zëvendësuar Edinson Cavanin.

Mediat franceze bëjnë të ditur se PSG janë futur në garë për Mauro Icardin dhe janë të gatshëm të ofrojnë 110 milionë euro për firmën e tij.

Klauzola e Icardit është 110 milionë euro, kjo shumë nuk është aspak problem për Parizienët.

Sipas mediave PSG ka arritur marrëveshje me Icardin dhe argentinasi do të përfitojë 40 milionë euro për 5 vite.

PSG te Icardi e sheh zëvendësuesin ideal të Cavanit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here