Barcelona largon interesimin nga Fekir!

Barcelona duket se nuk është më e interesuar që të firmosë me sulmuesin e Lyon Nabil Fekir, raporton Sport.

Katalanasit e pëlqejnë shumë futbollistin e përfaqësueses franceze, por kanë vendosur që mos të bëjnë asnjë lëvizje pasi që kan shumë opsione për sulm dhe Fekir do të ishte një blerje e tepërt dhe shumë e shtrenjtë.

Barcelona tani nuk është e interesuar as për bashkëlojtarin e Fekir, Houssem Aouar, pasi katalanasit mendojnë se futbollisti mund të mos jetë akoma gati për të luajtur në nivele më të larta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here