Inter po vëzhgon yllin e Marseille!

Inter është duke e vëzhguar mesfushorin e Marseille Frank-Andre Zambo Anguissa për një mundësi transferimi gjatë verës, sipas Calciomercato.com.

22 vjeçari ka tërhequr gjithashtu vëmendjen edhe të skudrave të Premier League, me West Ham dhe Newcastle United në garë për kamerunasin që vlerësohet diku rreth 8.8 milionë euro.

Interi kërkon me ngulm një mesfushor gjatë afatin veror të transferimeve pasi po kërkon të përgatisë një skuadër të aftë për tu kualifikuar në Champions League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here