A ka kufi për gjeniun Messi? Solo gol fantastik dhe gol nga goditja e lirë! (VIDEO)

Asistoi për golin e parë dhe u përkujdes për golin e dytë dhe të tretë.

Messi rikthehet te golat në La Liga.

Argjentinasi shënoi një gol solo për epërsinë 2-1 për Barcelonën.

Edhe më i bukur ishte goli i tretë të cilin e shënoi nga goditja e lirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here