Liverpool i pamëshirshëm kundër West Ham (VIDEO)

Sot u luajtën disa ndeshje në kuadër të gjiros së 28 të Premier League, kurse Liverpooli arriti të fitojë kundër Tottenham.

Ndeshja filloi mirë për vendasit të cilët erdhën deri te goli në minutën e 29 me anë të Can. Në pjesën e dytë Salah dhe Firminho shënuan për ta çuar rezultatin në 3-0. Golin e nderit për West Ham e shënoi Antonio, megjithatë Mane u përkujdes për golin e katërt 4-1.

Rezultatet nga ndeshjet e tjera:

Leicester City-Stoke City 1-1
AFC Bournemouth-Newcastle United 2-2
Brighton & Hove Albion-Swansea City 4-1
Burnley-Southampton 1-1
West Bromwich Albion-Huddersfield Town 1-2

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here