Manchester United dhe Manchester City në një betejë të re!

Rivalët e Manchester United dhe Manchester City janë të gatshëm që të duelojnë për yllin e skuadrës së Lazio Sergej Milinkovic-Savic, raporton  Daily Record.

Dy skuadrat nga Manchesteri rivalizuan gjatë janarit për sulmuesin Alexis Sanchez dhe të dyja kanë qenë të lidhura me mesfushorin e Shakhtar Donetsk Fred.

Tani fushëbeteja e rradhës duket se do të jetë Lazio ku do të përballen për Milinkovic-Savic, ku serbi vlerësohet diku rreth 80 milionë funta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here