Milan dëshiron ta rikthejë në skuadër yllin e tyre të madh?

Sipas mediave franceze, Thiago Silva në verë do të jetë në shitje dhe Milani do të tentojë ta rikthejë atë në “San Siro”.

Braziliani është në formë të shkëlqyeshme dhe PSG për atë kërkon 10-15 milionë euro.

Klubi kinez, Shanghai është i interesuar për shërbimet e tij, por ish klubi i tij Milani është në epërsi.

“Nuk i dihet, ndoshta një ditë mund të rikthehet te Milani. Gjithçka është e mundur në jetë, por tani për tani ai po e shijon Parisin”, kishte deklaruar menaxheri i tij para pesë vitesh.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here