Milan e gatshme të shesë Silvan!

Milan janë të gatshëm që të shesin sulmuesin Andre Silva këtë verë pasi dështoi që të shfaqte talentin e tij tek skuadra “Rossonere”, sipas Calciomercato.com.

Silva është transferuar verën e kaluar nga Porto tek Milan por akoma nuk ka shënuar asnjë gol në Serie A.

22 vjeçari që prej një kohe të gjatë është duke u vëzhguar nga skuadra e “Topçinjëve“, dhe gjithçka mundë të përfundojë me sukses pasi agjenti i lojtarit Jorge Mendes mendohet se mund ti ofrojë mundësinë lojtarit që ti bashkohet Arsenalit gjatë kësaj vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here