PSG në garë për Donnarumma!

Paris Saint Germain janë në gjendje të bëjnë një lëvizje për të siguruar shërbimet e portierit të AC Milan Gianluigi Donnarumma, raporton AS.

Udhëheqësit e Ligue 1 nuk janë të kënaqur me paraqitjet e portierëve të tyre Kevin Trapp dhe Alphonse Areola dhe janë të gatashëm që të bëjnë një ofertë të majme për portierin milanez.

Donnarumma shihet si një prej portierëve me një të ardhme të ndritur përpara dhe një ofertë e madhe mund ta tundojë që ta lërë Serie A.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here