Shou Katalanas në „Camp Nou“-Suarez, Coutinho „shkatërrojnë“ Gironën (VIDEO)

Girona e filloi ndeshjen mirë, por tani ka disavantazh prej 4-1.

Suarez barazoi rezultatin, Messi u përkujdes për golin e dytë dhe të tretë, kurse Suarez shënoi përsëri pas një asistimi të Coutinhos.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here