City shënon golin e tretë kundër Arsenalit (VIDEO)

Manchester City nuk ka të ndalur së shënuari, pasi ka realizuar edhe golin e tretë ndaj Arsenalit. 

Është mesfushori spanjoll David Silva që trefishon shifrat në minutën e 65′-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe kronometrohet minuta e 67′-të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here