Betejë mes Mourinhos dhe Guardiolës për yllin e Real Madrid!

Jose Mourinho është i vendosur që të mposhtë Pep Guardiolën për të firmosur me mesfushorin e Real Madrid Isco, raporton Don Balon.

Të dy klubet nga Manchesteri janë të interesuara për shërbimet e spanjollit, e ardhmja e të cilit është në dyshim tek Real Madrid pasi Zinedine Zidane po bën një lloj rotacioni me të herë duke e futur në formacion herë duke e lënë jashtë fushe.

Situata e Iscos tek Real Madrid varet plotësisht nga Zinedine Zidane, në qoftë se francezi largohet atëherë mesfushori spanjoll ka më shumë mundësi të qëndrojë në Santiago Bernabeu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here