Ceballos lejohet të huazohet tek Liverpool!

Real Madrid duket se ka marrë vendimin për të lejuar huazimin e Dani Ceballos tek skuadra e Liverpool me të drejtë blerjeje pasi që lojtari të kalojë një sezon në Premier League, deklaron Diario Gol.

21 vjeçari duket mjaftë i pëlyer tek skuadra e Liverpool pasi Jurgen Klopp i ka kërkuar bordit të klubit që të firmosin me lojtarin e Real Madrid.

Nga ana tjetër futbollisti po kalon një moment shumë të vështirë tek skuadra e Real Madrid pasi Zinedine Zidane thuajse nuk po e akuzon fare futbollistin dhe kjo gjë e ka zhgënjyer shumë Ceballosin duke e bërë që të kërkojë një skuadër tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here