Chelsea nga Reali kërkon para dhe yllin e Madrilenëve për Hazard

Chelsea ka plan që në transferimin e Hazard ta kërkojë nga Reali edhe mesfushorin e tyre.

Tani më është e njohur se Perez dëshiron ta transferojë Hazard në fund të sezonit. Megjithatë transferimi i belgut nuk do të jetë punë e lehtë, pasiqë Chelsea për Hazard kërkon para dhe Casemiron.

Sipas “Don Balon” përveç Casemiros Chelsea kërkon edhe 100 milionë euro.

Mbetet ta shohim se a do të pajtohen madrilenët me një kërkesë të tillë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here