Manchester United në ndjekje të talentit bask!

Manchester United janë duke e shikuar me kujdesin përparimin që po bën mbrojtësi i krahut të djathtë i skuadrës së Real Sociedad, Alvaro Odriozola, për një transferim të mundshëm raporton Daily Mail.

United dërguan vëzhgues në ndeshjen e Europa League ku Real Sociedad u përballë Red Bull Salzburg të enjten e kaluar.

22 vjeçari i cili ka zhvilluar dy ndeshje për kombëtaren spanjolle ka qenë nën vëzhgimin e skuadrës së Barcelonës dhe Real Madridit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here