Real Madrid preferon Lewandowskin para sulmuesit më në formë për momentin!

Real Madrid po mendon për transferimin e sulmuesit të Bayern Munich përpara atij të Tottenham Hotspur, Harry Kane, raporton The Indipendent.

Los Blancos e dinë së londinezët do ta vështirësojnë shumë transferimin e Harry KaneSantiago Bernabeu kështu që opsioni Lewandowski duket një transferim shumë më i arritshëm.

Përfaqësuesi i kombëtares polake ditë më parë emëroi Pini Zahavin si agjentin e tij dhe të gjithë e panë me këtë se sulmuesi dëshiron të largohet nga bavarezët para se mbushë 30 vjet në gusht.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here