Manchester United dhe Liverpool në garë për mesfushorin e Tottenham!

Manchester United dhe Liverpool janë të interesuar për të fituar avantazh në rast të ndonjë mosmarrëveshjeje për kontratën në mes të Victor Wanyama dhe Tottenham, raporton The Mirror.

Wanyama i cili ka edhe tre vite në kontratë me Spurs dëshiron që të nënshkruajë një kontratë të re.

Dhe Liverpool, Manchester United dhe Chelsea janë në garë për të siguruar shërbimet e lojtarit në qoftë se ai dëshiron që të largohet nga Tottenham Hotspur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here