Marotta pranon se Can mund të mos transferohet tek Juventus!

Shpresat e mëdha që kanë tifozët e Juventusit për transferimin e Emre Can mund të shuhen shumë shpejt.

Menaxheri i përgjithshëm i Juventusit Giuseppe Marotta ka treguar se do të ishte shumë i lumtur në qoftë se Emre Can do të transferohej tek Juventus por edhe e pranoi që futbollisti mund të transferohet tek ndonjë klub tjetër.

Can 24 vjeçar, në fund të këtij sezoni mbetet pa kontratë tek Anfield dhe do të vendosë për të ardhmen e tij që sipas të gjitha gjasave do të jetë larg Liverpool.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here