Barcelona-Atletico Madrid (Live)

Sot prej orës 16:15 zhvillohet super ndeshja e javës së 27 në La Liga në mes të Barcelonës dhe Atletico Madrid.

Ndeshjen mund ta ndiqni live në HD këtu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here