Liverpool dhe United rivalizojnë për lojtarin e Nice!

Liverpool duket se do të rivalizojë me skuadrën e Manchester United për mesfushorin e Nice Michael Seri, raporton The Mirror.

Jose Mourinho ka disa rezerva për futbollistin nga Bregu i Fildishtë por akoma po mendon për një transferim të tij, ndërsa Liverpool mendon se ai mund të jetë një lojtar i mirë për skuadrën e tyre.

Michael Seri ishte shumë i kërkuar dhe gjatë janarit por asgjë konkrete nuk u arrit për futbollistin gjë që shtyen të gjithë tentativat për ta transferuar atë në verë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here