Manchester United pas talentit të Sporting Lisbona!

Manchester United është duke i bërë gati ofertat për të joshur talentin e Sporting Rafael Leao, të cilin duan ta sjellin në Old Trafford, raporton Mirror.

18 vjeçari ka tërhequr vëmendjen e gjithë Europës ku të interesuara për ta marrë talentin po qëndrojnë dy gjigantët europianë Real Madrid dhe Manchester City.

Jose Mourinho duket se ka kërkuar që klubi të firmosë me çdo kusht me Leaon i cili duket se është një lojtar që premton shumë për të ardhmen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here