Arsenal prapë në ndjekje të Zivkovic!

Vëzhguesit e Arsenal e përcollën prapë anësorin e Benficas Andrija Zivkovic gjatë kësaj fundjave, raporton A Bola.

Zivkovic gjatë këtij sezoni është vëzhguar disa herë nga Arsenal dhe këtë të shtunë fitoi në fitoren 5-0 kundër Maritimos në shtëpi.

Por gjithashtu ekipet që janë duke e përcjellur lojtarin janë skuadra të mëdha si Manchester United, Leicester City, Monaco dhe Ajax.

Për Zivkovic duket se po vjen një verë shumë e nxehtë përpara dhe largimi nga klubi portugez duket shumë pranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here