PSG përsëri shoping tek Monaco!

Paris Saint Germain ka përparuar në bisedime për të firmosur me mesfushorin e Monacos, Fabinho, në fund të këtij sezoni, raporton Le 10 Sport.

Kante i Chelsea është objektivi kryesor i liderëve të Ligue 1 por parizienët e pranuan se arritja e një marrëveshje për futbollistin është shumë e vështirë, kështu që janë vendosur kontakte me përfaqësuesit e Fabinhos për një transferim të mundshëm gjatë verës.

Monaco është e gatshme që ta shesë Fabinhon gjatë verës, ku interesim të madh kanë shfaqur Manchester United dhe Juventus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here